O NAS

Centrum Bankietowe Royal Palace powstało z myślą o tych, którzy pragną zasmakować odrobiny wygody i luksusu w iście królewskim stylu z dala od codziennego zgiełku. Bo u nas spędzą Państwo niezapomniane chwile, a wszystko to przy dobrej atmosferze i organizacji pracy, dzięki którym z łatwością sprostamy nawet największym wymaganiom.

Wytworna, klimatyzowana sala bankietowa, apartamenty, restauracja, kącik dla dzieci, strefa relaxu to tylko niektóre z elementów naszej oferty. Z olbrzymią radością przygotujemy dla Państwa przyjęcie weselne, komunię, chrzciny oraz wszelkiego rodzaju imprezy firmowe i okolicznościowe. W naszym ogrodzie zorganizujemy niezapomniane urodziny dla Waszych pociech, ze specjalnie dostosowanym menu a animatorzy sprawia, że czas ten przemieni się w pełne uśmiechów i radości chwile.

Profesjonalny Szef Kuchni zadba o Państwa podniebienia serwując dania kuchni włoskiej i polskiej, urozmaicając czasami menu potrawami znad morza śródziemnego i z innych zakątków świata.

 Nasi goście będą również mogli skorzystać z oferty hotelowej, gdyż starając się zapewnić pełnie komfortu przygotowaliśmy dla Państwa 30 miejsc noclegowych w apartamentach 2,3 i 4 osobowych.

Zapraszamy zatem do zapoznania się z pełną ofertą naszego Centrum Bankietowego, a z naszej strony zapewniamy, że dołożymy wszelkich starań, żeby Państwa pobyt u nas był niezapomnianym przeżyciem.

Loading...
ZOBACZ NASZE MENU